Puchar Rumunii - Rumunia
czwartek, 28.10.2021
16:00
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Craiova |
| Na wyjeździe: |
Sfantu Gheorghe |
| Odległość: |
232.2 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Ion Oblemenco
|
| Pojemność: |
30 983 |
| Wymiary: |
105 x 68 m |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
16:00 (18:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.22 |
3.24 |
1.91 |
X2 |
|
|
|
1.77 |
1.20 |
| 29% |
34% |
37% |
1.20 |
|
|
|
37% |
63% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.52 |
2.43 |
|
|
|
2.53 |
1.46 |
|
|
|
4.88 |
1.15 |
| 60% |
40% |
|
|
|
35% |
65% |
|
|
|
17% |
83% |
Bezpośrednie spotkania
Brak danych w systemie
U Craiova 1948 ostatnie 12 mecze
|
2021-10-22 |
U Craiova 1948
|
2 - 0 |
Gaz Metan
|
|
2021-10-17 |
UTA Arad
|
1 - 0 |
U Craiova 1948
|
|
2021-10-03 |
U Craiova 1948
|
0 - 2 |
CS U. Craiova
|
|
2021-09-26 |
Botosani
|
1 - 1 |
U Craiova 1948
|
|
2021-09-21 |
Petrolul
|
0 - 1 |
U Craiova 1948
|
|
2021-09-18 |
U Craiova 1948
|
0 - 1 |
FCSB
|
|
2021-09-11 |
Arges Pitesti
|
1 - 0 |
U Craiova 1948
|
|
2021-08-27 |
U Craiova 1948
|
1 - 1 |
Farul Constanta
|
|
2021-08-23 |
Mioveni
|
1 - 0 |
U Craiova 1948
|
|
2021-08-14 |
U Craiova 1948
|
0 - 0 |
Chindia
|
|
2021-08-07 |
Acad. Clinceni
|
1 - 2 |
U Craiova 1948
|
|
2021-07-31 |
Voluntari
|
2 - 1 |
U Craiova 1948
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
6 |
2 |
0 |
| 25% |
25% |
50% |
|
50% |
17% |
0% |
Sepsi ostatnie 12 mecze
|
2021-10-25 |
CFR Cluj
|
2 - 0 |
Sepsi
|
|
2021-10-16 |
Sepsi
|
1 - 2 |
Voluntari
|
|
2021-10-02 |
Sepsi
|
2 - 2 |
Rapid Bucuresti
|
|
2021-09-27 |
Gaz Metan
|
0 - 0 |
Sepsi
|
|
2021-09-22 |
Farul Constanta
|
0 - 1 |
Sepsi
|
|
2021-09-19 |
Sepsi
|
0 - 0 |
UTA Arad
|
|
2021-09-13 |
CS U. Craiova
|
1 - 1 |
Sepsi
|
|
2021-08-29 |
Sepsi
|
1 - 1 |
Botosani
|
|
2021-08-23 |
FCSB
|
1 - 1 |
Sepsi
|
|
2021-08-15 |
Sepsi
|
0 - 2 |
Arges Pitesti
|
|
2021-08-09 |
Farul Constanta
|
1 - 0 |
Sepsi
|
|
2021-08-02 |
Sepsi
|
1 - 2 |
Mioveni
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
6 |
5 |
|
8 |
3 |
1 |
| 8% |
50% |
42% |
|
67% |
25% |
8% |
Tabela U Craiova 1948
Brak danych w systemie
Tabela Liga I
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
CFR Cluj |
13 |
11 |
0 |
2 |
19 |
8 |
+11 |
33 |
| 2 |
CS U. Craiova |
13 |
8 |
1 |
4 |
23 |
10 |
+13 |
25 |
| 3 |
FCSB |
12 |
7 |
3 |
2 |
23 |
11 |
+12 |
24 |
| 4 |
Botosani |
13 |
6 |
6 |
1 |
13 |
9 |
+4 |
24 |
| 5 |
Voluntari |
13 |
8 |
0 |
5 |
17 |
15 |
+2 |
24 |
| 6 |
UTA Arad |
13 |
6 |
5 |
2 |
15 |
8 |
+7 |
23 |
| 7 |
Rapid Bucuresti |
13 |
6 |
4 |
3 |
16 |
10 |
+6 |
22 |
| 8 |
Arges Pitesti |
13 |
6 |
3 |
4 |
12 |
7 |
+5 |
21 |
| 9 |
Farul Constanta |
12 |
5 |
3 |
4 |
15 |
8 |
+7 |
18 |
| 10 |
Chindia |
13 |
3 |
5 |
5 |
8 |
9 |
-1 |
14 |
| 11 |
U Craiova 1948 |
13 |
3 |
3 |
7 |
10 |
14 |
-4 |
12 |
| 12 |
Mioveni |
13 |
3 |
3 |
7 |
7 |
17 |
-10 |
12 |
| 13 |
Sepsi |
13 |
1 |
7 |
5 |
10 |
15 |
-5 |
10 |
| 14 |
Din. Bucharest |
13 |
2 |
2 |
9 |
11 |
29 |
-18 |
8 |
| 15 |
Acad. Clinceni |
13 |
0 |
3 |
10 |
9 |
31 |
-22 |
3 |
| 16 |
Gaz Metan |
13 |
3 |
2 |
8 |
10 |
17 |
-7 |
-11 |
U Craiova 1948 kolejne 6 mecze
|
2021-11-01 |
Rapid Bucuresti
|
- |
U Craiova 1948
|
|
2021-11-06 |
U Craiova 1948
|
- |
Sepsi
|
|
2021-11-20 |
U Craiova 1948
|
- |
CFR Cluj
|
|
2021-11-26 |
Din. Bucharest
|
- |
U Craiova 1948
|
|
2021-12-05 |
U Craiova 1948
|
- |
Voluntari
|
|
2021-12-10 |
U Craiova 1948
|
- |
Acad. Clinceni
|
Sepsi kolejne 6 mecze
|
2021-10-31 |
Sepsi
|
- |
Din. Bucharest
|
|
2021-11-06 |
U Craiova 1948
|
- |
Sepsi
|
|
2021-11-19 |
Acad. Clinceni
|
- |
Sepsi
|
|
2021-11-27 |
Sepsi
|
- |
Chindia
|
|
2021-11-30 |
Chindia
|
- |
Sepsi
|
|
2021-12-05 |
Mioveni
|
- |
Sepsi
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
4.22 |
3.24 |
1.91 |
| Prawdopodobieństwo |
29% |
34% |
37% |
|
X2 @ 1.20 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.77 |
1.20 |
| Prawdopodobieństwo |
37% |
63% |
|
X2 @ 1.20 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.52 |
2.43 |
| Prawdopodobieństwo |
|
60% |
40% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.52 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.53 |
1.46 |
| Prawdopodobieństwo |
|
35% |
65% |
|
Poniżej 2.5 @ 1.46 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
4.88 |
1.15 |
| Prawdopodobieństwo |
|
17% |
83% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.15 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
2.22 |
1.60 |
| Prawdopodobieństwo |
|
41% |
59% |
|
Nie @ 1.60 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2021-10-28 12:04. Możliwe zmiany w chwili obecnej!