Grupa promocji - Finlandia
czwartek, 14.10.2021
16:30
16:30

TPS Turku

Ekenas
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Turku |
| Na wyjeździe: | Ekenas |
| Odległość: | 83.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Veritas Stadion |
| Pojemność: | 9 372 |
| Wymiary: | 107 x 67 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 16:30 (18:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 5.00 | 7.50 | 1 | 1.10 | 3.25 | |||
| 45% | 33% | 22% | 1.33 | 85% | 15% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.50 | 1.60 | 2.30 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 79% | 21% | 59% | 41% | 38% | 62% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2021-08-28 | Ekenas | 1 - 2 | TPS Turku |
| 2021-06-22 | TPS Turku | 1 - 1 | Ekenas |
| 2021-02-07 | Ekenas | 1 - 0 | TPS Turku |
| 2020-03-07 | Ekenas | 2 - 4 | TPS Turku |
| 2019-08-24 | Ekenas | 0 - 0 | TPS Turku |
| 2019-06-28 | TPS Turku | 4 - 0 | Ekenas |
| 2019-05-04 | Ekenas | 1 - 1 | TPS Turku |
| 2019-02-01 | TPS Turku | 3 - 1 | Ekenas |
| 2018-03-10 | TPS Turku | 0 - 0 | Ekenas |
| 2017-08-18 | TPS Turku | 4 - 0 | Ekenas |
| 2017-06-21 | Ekenas | 0 - 1 | TPS Turku |
| 2017-06-14 | TPS Turku | 6 - 0 | Ekenas |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 8 | 6 | 5 | |
| 58% | 33% | 8% | 67% | 50% | 42% |
TPS Turku ostatnie 12 mecze
| 2021-10-08 | TPS Turku | 1 - 3 | VPS |
| 2021-10-02 | Gnistan | 1 - 2 | TPS Turku |
| 2021-09-25 | TPS Turku | 4 - 1 | Jaro |
| 2021-09-19 | Klubi 04 | 2 - 4 | TPS Turku |
| 2021-09-15 | TPS Turku | 3 - 0 | Gnistan |
| 2021-09-10 | TPS Turku | 3 - 0 | MuSa |
| 2021-09-01 | VPS | 1 - 2 | TPS Turku |
| 2021-08-28 | Ekenas | 1 - 2 | TPS Turku |
| 2021-08-19 | TPS Turku | 2 - 3 | Rovaniemi |
| 2021-08-14 | MuSa | 0 - 2 | TPS Turku |
| 2021-08-07 | TPS Turku | 2 - 1 | PK-35 Helsinki |
| 2021-08-03 | JIPPO | 0 - 1 | TPS Turku |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 0 | 2 | 11 | 10 | 4 | |
| 83% | 0% | 17% | 92% | 83% | 33% |
Ekenas ostatnie 12 mecze
| 2021-10-08 | Rovaniemi | 1 - 2 | Ekenas |
| 2021-10-02 | Ekenas | 0 - 1 | Jaro |
| 2021-09-25 | VPS | 2 - 0 | Ekenas |
| 2021-09-19 | Ekenas | 2 - 3 | VPS |
| 2021-09-15 | KPV | 2 - 1 | Ekenas |
| 2021-09-10 | Gnistan | 0 - 3 | Ekenas |
| 2021-08-28 | Ekenas | 1 - 2 | TPS Turku |
| 2021-08-25 | Jaro | 1 - 1 | Ekenas |
| 2021-08-21 | Klubi 04 | 5 - 3 | Ekenas |
| 2021-08-14 | Ekenas | 2 - 0 | Gnistan |
| 2021-08-11 | Ekenas | 1 - 1 | KPV |
| 2021-08-07 | Ekenas | 3 - 2 | Rovaniemi |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 11 | 7 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 92% | 58% | 25% |
Tabela Grupa promocji
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | VPS | 3 | +6 | 48 |
| 2 | TPS Turku | 3 | +2 | 46 |
| 3 | Rovaniemi | 25 | +11 | 42 |
| 4 | Jaro | 3 | 0 | 40 |
| 5 | Gnistan | 3 | -2 | 33 |
| 6 | Ekenas | 3 | -2 | 33 |
Chronologia meczów w lidze
| TPS Turku | |
| Ekenas | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | TPS Turku | Ekenas |
|---|---|---|---|
| 1 | VPS | 1 - 3 | 2 - 0 |
| 2 | TPS Turku | - | |
| 3 | Rovaniemi | 1 - 2 | |
| 4 | Jaro | 4 - 1 | |
| 5 | Gnistan | ||
| 6 | Ekenas | - |
Pozycja w lidze
| TPS Turku | Ekenas | |
| Pozycja | 2 | 6 |
| Punkty | 46 | 33 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 3 | 4 |
| Punkty | 3 | 3 |
Forma w lidze
| TPS Turku | Ekenas | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
2
0 1 |
1
0 2 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
0 1 |
1
0 1 |
Bramki w lidze
| TPS Turku | Ekenas | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
7
5 |
2
4 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
5
4 |
2
3 |
Ogólne statystyki dla Grupa promocji
| Mecze (9) | |
| Zwycięstwa u siebie | 44% |
| Remisy | 0% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 56% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (29) | |
| Bramki na mecz | 3.22 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.78 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.44 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 89% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 67% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 56% |
| Powyżej 1.5 | 89% |
| Powyżej 2.5 | 56% |
| Powyżej 3.5 | 33% |
TPS Turku kolejne 6 mecze
| 2021-10-23 | Rovaniemi | - | TPS Turku |
| 2022-03-23 | HIFK | - | TPS Turku |
| 2022-04-18 | Ekenas | - | TPS Turku |
| 2022-04-23 | TPS Turku | - | JaPS |
| 2022-04-28 | KTP | - | TPS Turku |
| 2022-05-04 | TPS Turku | - | Haka |
Ekenas kolejne 6 mecze
| 2021-10-23 | Ekenas | - | Gnistan |
| 2022-03-19 | Ekenas | - | Haka |
| 2022-03-26 | Mariehamn | - | Ekenas |
| 2022-04-18 | Ekenas | - | TPS Turku |
| 2022-04-23 | Ekenas | - | PEPO |
| 2022-04-30 | Gnistan | - | Ekenas |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.33 | 5.00 | 7.50 |
| Prawdopodobieństwo | 45% | 33% | 22% |
| 1 @ 1.33 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.10 | 3.25 |
| Prawdopodobieństwo | 85% | 15% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.18 | 4.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 79% | 21% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.18 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.60 | 2.30 | |
| Prawdopodobieństwo | 59% | 41% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.60 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.50 | 1.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 38% | 62% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.50 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.83 | 1.83 | |
| Prawdopodobieństwo | 50% | 50% | |
| Tak @ 1.83 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2021-10-14 12:06. Możliwe zmiany w chwili obecnej!
