Puchar Anglii - Anglia
sobota, 06.01.2024
17:30
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Swansea (Walia) / Anglia (Wal) |
| Na wyjeździe: |
Morecambe (Ang) |
| Odległość: |
281.7 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Liberty Stadium
|
| Pojemność: |
20 750 |
| Wymiary: |
104 x 68 m |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
17:30 (17:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.33 |
5.50 |
8.00 |
1 |
|
|
|
1.08 |
3.25 |
| 45% |
32% |
23% |
1.33 |
|
|
|
84% |
16% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
5.50 |
|
|
|
1.48 |
2.60 |
|
|
|
2.20 |
1.62 |
| 82% |
18% |
|
|
|
62% |
38% |
|
|
|
41% |
59% |
Bezpośrednie spotkania
Brak danych w systemie
Swansea ostatnie 12 mecze
|
2024-01-01 |
Swansea
|
1 - 0 |
West Brom
|
|
2023-12-29 |
Coventry
|
2 - 2 |
Swansea
|
|
2023-12-26 |
Southampton
|
5 - 0 |
Swansea
|
|
2023-12-22 |
Swansea
|
2 - 1 |
Preston
|
|
2023-12-16 |
Swansea
|
1 - 2 |
Middlesbrough
|
|
2023-12-12 |
Stoke
|
1 - 1 |
Swansea
|
|
2023-12-09 |
Rotherham
|
1 - 2 |
Swansea
|
|
2023-12-02 |
Swansea
|
1 - 1 |
Huddersfield
|
|
2023-11-29 |
Leeds
|
3 - 1 |
Swansea
|
|
2023-11-25 |
Swansea
|
2 - 2 |
Hull
|
|
2023-11-11 |
Ipswich
|
3 - 2 |
Swansea
|
|
2023-11-04 |
Swansea
|
0 - 0 |
Sunderland
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
10 |
8 |
5 |
| 25% |
42% |
33% |
|
83% |
67% |
42% |
Morecambe ostatnie 12 mecze
|
2024-01-01 |
Morecambe
|
2 - 2 |
Harrogate Town
|
|
2023-12-29 |
Notts County
|
5 - 0 |
Morecambe
|
|
2023-12-26 |
Bradford
|
2 - 2 |
Morecambe
|
|
2023-12-23 |
Morecambe
|
1 - 3 |
Milton Keynes
|
|
2023-12-16 |
Doncaster
|
0 - 5 |
Morecambe
|
|
2023-12-09 |
Morecambe
|
1 - 1 |
Stockport
|
|
2023-12-02 |
Wycombe
|
0 - 2 |
Morecambe
|
|
2023-11-28 |
Morecambe
|
1 - 2 |
Newport
|
|
2023-11-25 |
Wrexham
|
6 - 0 |
Morecambe
|
|
2023-11-14 |
Blackpool
|
2 - 1 |
Morecambe
|
|
2023-11-11 |
Grimsby Town
|
3 - 2 |
Morecambe
|
|
2023-11-04 |
Lincoln City
|
1 - 2 |
Morecambe
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
12 |
10 |
7 |
| 25% |
25% |
50% |
|
100% |
83% |
58% |
Tabela Championship
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Leicester |
26 |
21 |
2 |
3 |
54 |
18 |
+36 |
65 |
| 2 |
Ipswich |
26 |
16 |
7 |
3 |
48 |
33 |
+15 |
55 |
| 3 |
Southampton |
26 |
15 |
7 |
4 |
46 |
31 |
+15 |
52 |
| 4 |
Leeds |
26 |
14 |
6 |
6 |
45 |
25 |
+20 |
48 |
| 5 |
West Brom |
26 |
12 |
6 |
8 |
36 |
24 |
+12 |
42 |
| 6 |
Sunderland |
26 |
12 |
4 |
10 |
36 |
28 |
+8 |
40 |
| 7 |
Hull |
26 |
11 |
6 |
9 |
40 |
36 |
+4 |
39 |
| 8 |
Coventry |
26 |
9 |
10 |
7 |
38 |
28 |
+10 |
37 |
| 9 |
Cardiff |
26 |
11 |
4 |
11 |
34 |
33 |
+1 |
37 |
| 10 |
Watford |
26 |
9 |
9 |
8 |
42 |
36 |
+6 |
36 |
| 11 |
Bristol City |
26 |
10 |
6 |
10 |
30 |
28 |
+2 |
36 |
| 12 |
Middlesbrough |
26 |
11 |
3 |
12 |
38 |
39 |
-1 |
36 |
| 13 |
Norwich |
26 |
10 |
5 |
11 |
42 |
42 |
0 |
35 |
| 14 |
Preston |
26 |
10 |
5 |
11 |
31 |
44 |
-13 |
35 |
| 15 |
Millwall |
26 |
8 |
8 |
10 |
28 |
31 |
-3 |
32 |
| 16 |
Swansea |
26 |
8 |
8 |
10 |
35 |
39 |
-4 |
32 |
| 17 |
Blackburn |
26 |
10 |
2 |
14 |
39 |
48 |
-9 |
32 |
| 18 |
Plymouth |
26 |
7 |
8 |
11 |
43 |
45 |
-2 |
29 |
| 19 |
Stoke |
26 |
7 |
8 |
11 |
25 |
32 |
-7 |
29 |
| 20 |
Birmingham |
26 |
7 |
7 |
12 |
30 |
41 |
-11 |
28 |
| 21 |
Huddersfield |
26 |
5 |
10 |
11 |
26 |
44 |
-18 |
25 |
| 22 |
Sheffield Wed |
26 |
6 |
4 |
16 |
21 |
40 |
-19 |
22 |
| 23 |
QPR |
26 |
5 |
6 |
15 |
21 |
37 |
-16 |
21 |
| 24 |
Rotherham |
26 |
3 |
9 |
14 |
24 |
50 |
-26 |
18 |
Tabela Morecambe
Brak danych w systemie
Swansea kolejne 6 mecze
|
2024-01-13 |
Birmingham
|
- |
Swansea
|
|
2024-01-20 |
Swansea
|
- |
Southampton
|
|
2024-01-25 |
Bournemouth
|
- |
Swansea
|
|
2024-01-30 |
Leicester
|
- |
Swansea
|
|
2024-02-03 |
Swansea
|
- |
Plymouth
|
|
2024-02-10 |
Hull
|
- |
Swansea
|
Morecambe kolejne 6 mecze
|
2024-01-13 |
Morecambe
|
- |
Mansfield
|
|
2024-01-20 |
Milton Keynes
|
- |
Morecambe
|
|
2024-01-23 |
Morecambe
|
- |
Crewe
|
|
2024-01-27 |
Morecambe
|
- |
Colchester
|
|
2024-02-03 |
Crawley Town
|
- |
Morecambe
|
|
2024-02-06 |
Walsall
|
- |
Morecambe
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
1.33 |
5.50 |
8.00 |
| Prawdopodobieństwo |
45% |
32% |
23% |
|
1 @ 1.33 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.08 |
3.25 |
| Prawdopodobieństwo |
84% |
16% |
|
1X @ 1.08 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.14 |
5.50 |
| Prawdopodobieństwo |
|
82% |
18% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.14 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.48 |
2.60 |
| Prawdopodobieństwo |
|
62% |
38% |
|
Powyżej 2.5 @ 1.48 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.20 |
1.62 |
| Prawdopodobieństwo |
|
41% |
59% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.62 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.80 |
1.95 |
| Prawdopodobieństwo |
|
53% |
47% |
|
Tak @ 1.80 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2024-01-06 16:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!