Grupa spadkowa - Finlandia
niedziela, 18.09.2022
14:00
2 - 3
(0 - 0, 2 - 3)
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Tampere |
| Na wyjeździe: |
Vaasa |
| Odległość: |
210.0 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Tammelan stadion
|
| Pojemność: |
5 040 (3 100) |
| Wymiary: |
105 x 68 m |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
14:00 (16:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.05 |
3.60 |
3.30 |
12 |
|
|
|
1.33 |
1.72 |
| 37% |
31% |
32% |
1.28 |
|
|
|
58% |
42% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.75 |
2.05 |
|
|
|
2.75 |
1.40 |
| 75% |
25% |
|
|
|
52% |
48% |
|
|
|
32% |
68% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
|
2022-08-06 |
VPS
|
3 - 0 |
Ilves
|
|
2022-04-23 |
Ilves
|
3 - 2 |
VPS
|
|
2019-06-29 |
VPS
|
1 - 2 |
Ilves
|
|
2019-04-14 |
Ilves
|
0 - 0 |
VPS
|
|
2019-02-23 |
Ilves
|
3 - 0 |
VPS
|
|
2018-09-17 |
VPS
|
1 - 2 |
Ilves
|
|
2018-05-18 |
Ilves
|
0 - 0 |
VPS
|
|
2018-04-25 |
VPS
|
1 - 1 |
Ilves
|
|
2017-08-20 |
VPS
|
1 - 1 |
Ilves
|
|
2017-07-29 |
Ilves
|
0 - 0 |
VPS
|
|
2017-05-24 |
VPS
|
0 - 2 |
Ilves
|
|
2016-09-16 |
Ilves
|
0 - 0 |
VPS
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
6 |
1 |
|
8 |
5 |
1 |
| 42% |
50% |
8% |
|
67% |
42% |
8% |
Ilves ostatnie 12 mecze
|
2022-09-11 |
Ilves
|
1 - 1 |
Inter Turku
|
|
2022-09-03 |
KuPS
|
0 - 0 |
Ilves
|
|
2022-08-27 |
Ilves
|
2 - 3 |
Haka
|
|
2022-08-21 |
Mariehamn
|
1 - 5 |
Ilves
|
|
2022-08-13 |
Ilves
|
0 - 4 |
Honka
|
|
2022-08-06 |
VPS
|
3 - 0 |
Ilves
|
|
2022-07-29 |
Lahti
|
1 - 1 |
Ilves
|
|
2022-07-23 |
Ilves
|
1 - 2 |
HJK
|
|
2022-07-17 |
SJK
|
3 - 3 |
Ilves
|
|
2022-07-11 |
Ilves
|
0 - 2 |
Oulu
|
|
2022-07-04 |
HIFK
|
0 - 1 |
Ilves
|
|
2022-06-22 |
Ilves
|
0 - 1 |
HIFK
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
9 |
6 |
4 |
| 17% |
33% |
50% |
|
75% |
50% |
33% |
VPS ostatnie 12 mecze
|
2022-09-11 |
VPS
|
0 - 1 |
KuPS
|
|
2022-09-03 |
SJK
|
2 - 0 |
VPS
|
|
2022-08-28 |
VPS
|
1 - 1 |
HIFK
|
|
2022-08-20 |
VPS
|
2 - 3 |
Lahti
|
|
2022-08-13 |
Inter Turku
|
1 - 1 |
VPS
|
|
2022-08-06 |
VPS
|
3 - 0 |
Ilves
|
|
2022-07-30 |
Honka
|
4 - 0 |
VPS
|
|
2022-07-23 |
VPS
|
3 - 3 |
Haka
|
|
2022-07-16 |
HJK
|
3 - 1 |
VPS
|
|
2022-07-09 |
VPS
|
1 - 3 |
Mariehamn
|
|
2022-07-02 |
Oulu
|
0 - 6 |
VPS
|
|
2022-06-22 |
VPS
|
0 - 1 |
Honka
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
10 |
7 |
6 |
| 17% |
25% |
58% |
|
83% |
58% |
50% |
Ilves kolejne 6 mecze
|
2022-09-28 |
HIFK
|
- |
Ilves
|
|
2022-10-02 |
Ilves
|
- |
Mariehamn
|
|
2022-10-09 |
Ilves
|
- |
Lahti
|
|
2022-10-16 |
Oulu
|
- |
Ilves
|
|
2023-01-28 |
Oulu
|
- |
Ilves
|
|
2023-02-04 |
Haka
|
- |
Ilves
|
VPS kolejne 6 mecze
|
2022-09-28 |
Lahti
|
- |
VPS
|
|
2022-10-02 |
VPS
|
- |
HIFK
|
|
2022-10-08 |
VPS
|
- |
Oulu
|
|
2022-10-16 |
Mariehamn
|
- |
VPS
|
|
2022-10-19 |
Inter Turku
|
- |
VPS
|
|
2022-10-22 |
Oulu
|
- |
VPS
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
2.05 |
3.60 |
3.30 |
| Prawdopodobieństwo |
37% |
31% |
32% |
|
12 @ 1.28 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.33 |
1.72 |
| Prawdopodobieństwo |
58% |
42% |
|
1X @ 1.33 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.22 |
4.00 |
| Prawdopodobieństwo |
|
75% |
25% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.22 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.75 |
2.05 |
| Prawdopodobieństwo |
|
52% |
48% |
|
Powyżej 2.5 @ 1.75 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.75 |
1.40 |
| Prawdopodobieństwo |
|
32% |
68% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.40 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.66 |
2.10 |
| Prawdopodobieństwo |
|
56% |
44% |
|
Tak @ 1.66 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2022-09-18 12:05. Możliwe zmiany w chwili obecnej!