Grupa mistrzowska - Finlandia
środa, 27.10.2021
16:30
16:30

Ilves

Inter Turku
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Tampere |
| Na wyjeździe: | Turku |
| Odległość: | 142.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Tammelan stadion |
| Pojemność: | 5 040 (3 100) |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 16:30 (18:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.75 | 3.40 | 2.00 | X2 | 1.72 | 1.25 | |||
| 29% | 32% | 39% | 1.25 | 34% | 66% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 1.95 | 1.85 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 71% | 29% | 46% | 54% | 26% | 74% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2021-08-21 | Inter Turku | 2 - 0 | Ilves |
| 2021-06-23 | Ilves | 2 - 1 | Inter Turku |
| 2020-10-18 | Ilves | 0 - 2 | Inter Turku |
| 2020-07-11 | Inter Turku | 5 - 1 | Ilves |
| 2019-09-22 | Ilves | 1 - 0 | Inter Turku |
| 2019-08-31 | Ilves | 0 - 1 | Inter Turku |
| 2019-05-31 | Inter Turku | 2 - 3 | Ilves |
| 2018-09-22 | Ilves | 1 - 0 | Inter Turku |
| 2018-06-30 | Ilves | 1 - 1 | Inter Turku |
| 2018-05-03 | Inter Turku | 0 - 1 | Ilves |
| 2018-03-29 | Inter Turku | 2 - 0 | Ilves |
| 2017-09-07 | Inter Turku | 2 - 2 | Ilves |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 4 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 33% | 25% |
Ilves ostatnie 12 mecze
| 2021-10-22 | SJK | 4 - 2 | Ilves |
| 2021-10-16 | Ilves | 2 - 3 | HJK |
| 2021-10-02 | KuPS | 2 - 1 | Ilves |
| 2021-09-26 | Ilves | 0 - 0 | Honka |
| 2021-09-22 | Ilves | 2 - 0 | Mariehamn |
| 2021-09-18 | Haka | 0 - 1 | Ilves |
| 2021-09-14 | Ilves | 1 - 0 | HIFK |
| 2021-09-11 | Ilves | 1 - 0 | Lahti |
| 2021-08-29 | Mariehamn | 1 - 0 | Ilves |
| 2021-08-21 | Inter Turku | 2 - 0 | Ilves |
| 2021-08-08 | Honka | 4 - 1 | Ilves |
| 2021-07-30 | Ilves | 1 - 0 | Oulu |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 6 | 4 | 3 | |
| 42% | 8% | 50% | 50% | 33% | 25% |
Inter Turku ostatnie 12 mecze
| 2021-10-24 | HJK | 2 - 1 | Inter Turku |
| 2021-10-16 | Inter Turku | 2 - 3 | KuPS |
| 2021-10-03 | Inter Turku | 2 - 0 | HIFK |
| 2021-09-26 | HJK | 0 - 1 | Inter Turku |
| 2021-09-22 | Inter Turku | 4 - 0 | Oulu |
| 2021-09-18 | SJK | 2 - 2 | Inter Turku |
| 2021-09-11 | Inter Turku | 1 - 3 | HJK |
| 2021-08-31 | KTP | 1 - 3 | Inter Turku |
| 2021-08-21 | Inter Turku | 2 - 0 | Ilves |
| 2021-08-14 | Oulu | 2 - 0 | Inter Turku |
| 2021-08-08 | Haka | 1 - 0 | Inter Turku |
| 2021-08-02 | Inter Turku | 2 - 2 | Honka |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 7 | 6 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 58% | 50% |
Tabela Grupa mistrzowska
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | KuPS | 25 | +17 | 56 |
| 2 | HJK | 25 | +10 | 55 |
| 3 | SJK | 25 | -5 | 44 |
| 4 | Inter Turku | 25 | +13 | 42 |
| 5 | HIFK | 3 | -2 | 35 |
| 6 | Ilves | 25 | -7 | 33 |
Chronologia meczów w lidze
| Ilves | |
| Inter Turku | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Ilves | Inter Turku |
|---|---|---|---|
| 1 | KuPS | ||
| 2 | HJK | 2 - 3 | 2 - 1 |
| 3 | SJK | ||
| 4 | Inter Turku | - | |
| 5 | HIFK | ||
| 6 | Ilves | - |
Pozycja w lidze
| Ilves | Inter Turku | |
| Pozycja | 6 | 4 |
| Punkty | 33 | 42 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 6 | 5 |
| Punkty | 0 | 0 |
Forma w lidze
| Ilves | Inter Turku | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
0 3 |
1
0 2 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
0 1 |
0
0 1 |
Bramki w lidze
| Ilves | Inter Turku | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
5
9 |
5
5 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
2
3 |
1
2 |
Ogólne statystyki dla Grupa mistrzowska
| Mecze (9) | |
| Zwycięstwa u siebie | 44% |
| Remisy | 22% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 33% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (33) | |
| Bramki na mecz | 3.67 |
| Bramki u siebie na mecz | 2.00 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.67 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 89% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 78% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 78% |
| Powyżej 1.5 | 89% |
| Powyżej 2.5 | 78% |
| Powyżej 3.5 | 56% |
Ilves kolejne 6 mecze
| 2021-10-31 | HIFK | - | Ilves |
| 2021-12-17 | Mikkeli | - | Ilves |
| 2022-01-22 | HJK | - | Ilves |
| 2022-02-12 | Haka | - | Ilves |
| 2022-02-16 | Ilves | - | Honka |
| 2022-02-19 | Ilves | - | Lahti |
Inter Turku kolejne 6 mecze
| 2021-10-31 | Inter Turku | - | SJK |
| 2022-01-22 | Inter Turku | - | Pargas IF |
| 2022-01-28 | Inter Turku | - | HIFK |
| 2022-02-11 | Inter Turku | - | Mariehamn |
| 2022-02-19 | HJK | - | Inter Turku |
| 2022-03-05 | KuPS | - | Inter Turku |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.75 | 3.40 | 2.00 |
| Prawdopodobieństwo | 29% | 32% | 39% |
| X2 @ 1.25 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.72 | 1.25 |
| Prawdopodobieństwo | 34% | 66% |
| X2 @ 1.25 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.30 | 3.40 | |
| Prawdopodobieństwo | 71% | 29% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.30 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.95 | 1.85 | |
| Prawdopodobieństwo | 46% | 54% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.85 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.40 | 1.30 | |
| Prawdopodobieństwo | 26% | 74% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.30 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.80 | 1.95 | |
| Prawdopodobieństwo | 50% | 50% | |
| Tak @ 1.80 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2021-10-27 12:02. Możliwe zmiany w chwili obecnej!
